Haber Detayı
28 Ekim 2016 - Cuma 13:34 Bu haber 1863 kez okundu
 
Yılmazdan Cumhuriyet bayramı mesajı
Kelkit belediye başkanı Ünal Yılmaz,Cumhuriyet bayramı münasebeti ile bir mesaj yayınladı.
GÜNDEM Haberi
Yılmazdan Cumhuriyet bayramı mesajı

Kelkit belediye başkanı Ünal Yılmaz,Cumhuriyet bayramı münasebeti ile bir mesaj yayınladı.  

Yılmaz mesajında  şu ifadeleri dile getirdi. Cumhuriyetimizin 93. yıla ulaşmasının milletçe mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.Gazi Mustafa Kemal'in liderliğinde Dünyaya örnek bir kurtuluş destanı sonrasında adeta küllerinden doğan Türkiye Cumhuriyeti 93 yaşında…

Adını tarihe altın harflerle yazdırmış milletimiz, her buhranın üstesinden gelmeyi başarmış ve her defasında dünya sahnesinde hak ettiği yerini almıştır.


Geçen yıllar ülkemiz için kolay olmadı. İçte ve dışta güçlü engellerle karşılaştık, büyük mücadeleler verdik. Bugün de terörle ve farklı senaryolarla ülkemizin önüne setler çekilmeye çalışılıyor. Ancak bu büyük milletin cesareti, feraseti, mücadele arzusu en önemlisi de birlikteliği ülkemizin önündeki engelleri bir bir aşmamızı sağladı. Birlik oldukça, kenetlendikçe büyüdük; büyüdükçe kazandık. Bundan sonra da öyle olacaktır.Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetin 93. kuruluş yıldönümünü kutluyor, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere gazilerimizi ve istiklal uğruna canlarını feda eden şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum, dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yılmazdan, Cumhuriyet, bayramı, mesajı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı