Haber Detayı
20 Eylül 2020 - Pazar 17:28 Bu haber 966 kez okundu
 
YÜZ YÜZE EĞİTİM BUGÜN BAŞLIYOR
Kelkit İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Yücel 21 Eylül'de ( Bugün ) açılacak olan 1. Sınıf ve okul öncesi öğrencilerin haftada bir gün yüz yüze eğitim alacaklarını diğer kademelerde ise 21 Eylül'den itibaren uzaktan eğitime devam edileceğini söyledi.
GÜMÜŞHANE Haberi
YÜZ YÜZE EĞİTİM BUGÜN BAŞLIYOR

Kelkit İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Yücel 21 Eylül'de ( Bugün )  açılacak olan 1. Sınıf ve okul öncesi öğrencilerin haftada bir gün yüz yüze eğitim alacaklarını diğer kademelerde ise 21 Eylül'den itibaren uzaktan eğitime devam edileceğini söyledi.

Milli Eğitim müdürü İsmail Yücel, bugün yüz yüze başlayacak olan eğitim öğretime sadece hâlihazırda zaten açık olan okul öncesi öğrencilerimiz ve okulla duygusal bir bağ kurma ihtiyacında olan birinci sınıf öğrencilerimizle başlayacağız, üç haftanın sonunda diğer kademelerde ve sınıflarda eğitim öğretime başlama konusunda bakanlığımızın talimatları belirleyici olacağı bilgisini verebilirim bu vesileyle Maske, mesafe ve hijyen konularında daha duyarlı olunmasını isteyen Müdür Yücel öğrenci ve öğretmenlerimize başarılar dilerim dedi .

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: YÜZ, YÜZE, EĞİTİM, BUGÜN, BAŞLIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı