Haber Detayı
28 Ağustos 2021 - Cumartesi 01:55 Bu haber 2019 kez okundu
 
Zincir marketlerden trafik yoğunluğu
Kelkit’te ulusal ve yerel marketlerin trafiğin en işlek olduğu saatlerde ana caddelerde mal yüklemek ya da boşaltmak için yolu kapatmaları tepkilere neden oluyor.
KELKİT Haberi
Zincir marketlerden trafik  yoğunluğu

Kelkit’te ulusal ve yerel marketler  trafiğin en işlek olduğu saatlerde ana caddelerde mal yüklemek ya da boşaltmak için yolu kapatmaları tepkilere neden oluyor.

Yaz aylarında nufusu iki katına çıkan  Kelkit’te trafik karmaşası gün geçtikçe içinden çıkılmaz hal alıyor diye gazetemizi arayan vatandaşların," Kentin trafiğinin en yoğun aktığı yolların gündüz saatlerinde sürekli tıkanması  bizleri oldukça rahatsız ediyor .  Trafik sıkışıklığına en fazla günün en yoğun olduğu saatlerde mal yükleyip, mal boşaltan araçların trafik sıkışıklığına neden olduğunu belirten sürücüler, Kelkit Belediyesinin, polis ve zabıta kolluk kuvvetleri ile bu düzensizliğe son vermelerini istiyorlar. Özellikle yerel ve ulusal marketlerin araçlarının geceleyin mal yükleyip boşaltmaları gerektiğini anlatan sürücüler, yetkililerin bu konuda gerekli önlemleri almalarının gerektiğini söylemektedirler.

Vatandaşlar İlçenin en işlek caddelerinden biri olan Aydın Doğan Caddesi girişine gündüz saatlerinde büyük kamyonların girişi yapması yasaktır tabelası sözden ibaret kalıyor, konu ivedilikle çözüme kavuşturulsun istiyoruz" dediler..

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Zincir, marketlerden, trafik, , yoğunluğu,
Yorumlar
Haber Yazılımı