Haber Detayı
20 Mart 2021 - Cumartesi 13:33 Bu haber 7374 kez okundu
 
AK Parti Şiran İlçe Başkanı Kazım Tosun Oldu
AK Parti Şiran İlçe Başkanlığı’nda, MKYK kararıyla görevinden alınan Erhan Güngör’ün yerine yeni atama gerçekleştirildi.
ŞİRAN Haberi
AK Parti Şiran İlçe Başkanı Kazım Tosun Oldu

AK Parti Şiran İlçe Başkanlığı’nda, MKYK kararıyla görevinden alınan Erhan Güngör’ün yerine yeni atama gerçekleştirildi.

Yapılan atama ile AK Parti Şiran İlçe Başkanı, Kazım Tosun oldu.

AK Parti Şiran İlçe Başkanlığı’nda 14 Ocak 2021 tarihli MKYK kararıyla, tüm ilçe teşkilatlarıyla birlikte görevden alınan Erhan Güngör’ün yerine, Kasım Tosun atandı. Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir tarafından, İl başkanlığı ile yapılan istişarelerin ardından Şiran İlçe Başkanlığı’na atanan Kazım Tosun’un yönetim kurulu ise 15 gün içerisinde belirlenecek ve AK Parti Genel Merkezi’nin onayının ardından göreve başlayacak.

‘Yönetim Kurulu 15 Gün İçerisinde Belirlenecek’

Genel Merkez Teşkilat Başkanı tarafından yapılan atamanın ardından yönetim kurulunun da 15 gün içerisinde belirleneceğini söyleyen AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Celalettin Köse, ‘’ Şiran İlçe Başkanımız bugün atandı. Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir tarafından atama gerçekleştirildi. Atamanın ardından yönetim kurulu da 15 gün içerisinde belirlenecek ve AK Parti Genel Merkezi’nin onayının ardından görevlerine başlayacaklar. İlimize ve ilçemize hayırlı olsun ifadesinde bulundu.

Adalet ve Kalkınma partisi teşkilat başkanlığı tarafından  Şiran İlçe Başkanlığı  görevine  atanan  Tosun, atanmanın onurunu yaşıyor, destek olan tebrik eden ve süreçte yanım da olan tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum diyerek memnuniyetini  ifade etti.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: AK, Parti, Şiran, İlçe, Başkanı, Kazım, Tosun, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı