Haber Detayı
13 Haziran 2021 - Pazar 15:50 Bu haber 2337 kez okundu
 
BBP’Lİ BAŞKAN İCRAATLARIYLA ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR
Büyük Birlik Partili Ünlüpınar belde Belediye başkanı Ahmet Nas, beldedeki hayvan gübrelerini satarak belediyeye ek kazanç sağlıyor.
KELKİT Haberi
BBP’Lİ  BAŞKAN İCRAATLARIYLA ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR

Büyük Birlik Partili Ünlüpınar belde Belediye başkanı  Ahmet Nas, beldedeki hayvan gübrelerini satarak belediyeye ek kazanç sağlıyor.

Gazetemize açıklamalarda bulunan başkan Ahmet Nas;

“Belediye araçlarıyla gübreleri toplayarak ihtiyaç sahipleri çiftçilere ücret mukabilinde veriyoruz.Yaz aylarında hayvan gübrelerinin çok pis kokulara sebep oluyor.Beldemize yurt dışında ikamet eden gurbetçi vatandaşlarımız yaz aylarında beldemize gelmektedir.Belde nüfusumuz 2 binden 6-7 bine çıkmaktadır tabi ki giderlerimiz ona göre olmaktadır.Vatandaşlarımızın daha temiz daha hijyen  olarak öncelikle insan sağlığını önemsiyoruz yaşamalarına katkı sağlamak için hayvan gübrelerini beldeden toplayıp ihtiyacı olan çiftçilere satarak belde dışına  araçlarımızla istediği alana makbuzunu kestirip sonra kamyonlarımızla götürüyoruz.

Hiç bir siyasİ amaç gütmeden vatandaşlarımız arasında ayrım yapmadan rahmetli genel başkanımızın sayın Muhsin Yazıcıoğlu’nun kurduğu Büyük birlik parti mensubu olmaktan mutlu ve gururluyum. Yüce rabbim  bana belediye başkanlığını doğup büyüdüğüm beldeme hizmet için nasip etti. Bende bu görevi namusum şerefim üzerine kamu yararını öncelikli tutarak görevim sürecinde Halka hizmet Hakka hizmet düşüncesiyle yapacağım yaklaşık 2,5 yıl görev sürecimde beldemde heyelanlı bölge tehlike arz eden yerleri istinat duvarları, Trabzon Yomra ilçesinden getirdiğimiz ağaçları dikerek erozyon tehlikesini engelleyeceğiz. Belediyemize son teknoloji itfaiye aracı kazandırdık.İhtiyacımız olan  Kapalı Garaj yapaçağız, alt yapıda sorunlarımız yok caddelerimiz parkeli, belde girişimizin yollarını  Genel başkanımız sayın Mustafa Destici’nin gayretleri ile asfalt yaptık.

İnşallah beldemizi  ilçemizi ilimizi Türkiye’ye ve Dünyaya tanıtacak büyük bir projemiz var.İnşallah gerçekleştireceğimiz proje bakanlığımızca kabul görürse turizme kazandıracağız, kimseyle sorunumuz yok  belediye olarak yasaların verdiği yetkiler çerçevesinde hareket ediyoruz.Siyasi destek alıyor musunuz? sorusuna cevap veren Başkan Nas, tabi ki iktidar belediyesi olmamız bizim için dezavantaj,  ilimizin milletvekilleri beldemize geliyor fakat belediyemize teşrif etmiyorlar,  bundan dolayı muzdaribiz , niye bilmiyorum canları sağ olsun  ama biz yinede CUMHUR İTTİFAKIN arkasındayız” dedi.

Bizde Gümüşhane Ekspres ailesi olarak başarılar diliyoruz.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: BBP’Lİ, , BAŞKAN, İCRAATLARIYLA, ADINDAN, SÖZ, ETTİRİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı