Haber Detayı
13 Haziran 2021 - Pazar 14:25 Bu haber 1332 kez okundu
 
GÜDEF Heyeti Ziyaretleriyle Sınıfta Kaldı
Vahit Olgun’un Gümüşhane’de yaşadığı talihsiz saldırıdan sonra GÜDEF İstanbul’da pandemi nedeniyle gecikmiş olsa da bir seçim gerçekleştirdi.
KELKİT Haberi
GÜDEF Heyeti  Ziyaretleriyle Sınıfta Kaldı

Vahit Olgun’un Gümüşhane’de yaşadığı talihsiz saldırıdan sonra GÜDEF İstanbul’da pandemi nedeniyle gecikmiş olsada bir seçim gerçekleştirdi.

 Bu seçimin ardından yeni seçilen GÜDEF yönetimi Gümüşhane’ye gelerek tanışma ziyaretlerinde bulundu. Üzülerek belirtmek isterim ki GÜDEF heyetinin Gümüşhane temasları Gümüşhane’yi tatmin etmezken ziyaretleriyle sınıfta kaldılar.

Randevu istedikleri kişilerin randevu vermesine rağmen randevuya gitmeyen heyet aynı kategorideki bir STK’yı ziyaret edip diğerini es geçen GÜDEF heyeti bize göre Hemşehrilerimizin İstanbul’da gözü kulağı olmasına rağmen bu ziyaretlerle vatandaşta şu algıyı bıraktı;

 GÜDEF’in son dönemde yaptığı büyük projelerin hiç birinin bu yönetimle yapılamayacağını gösterdi, hele hele basına yaptıklarını yazarak bitirmek istiyorum.   Gümüşhane’ye geldikleri gün, bir ajans muhabirini ziyaret edip aradan iki gün geçtikten sonra bir gazeteyi daha ziyaret eden heyet ziyaretlerinin son gününde basınla bir araya gelmek isteyince kıyamet koptu, basının davete icabet etmeyeceğini görünce apar topar çat kapı il genelinde yayın yapan kurumsal niteliğe haiz resmi ilan alan dokuz gazeteden bir kaçını acilen ziyarete gittiler.  Ancak burada da  başarılı olamayınca  sosyal medya hesaplarından  tüm basınla bir araya   geldiklerini paylaştılar.

 

Acemilik midir yoksa beceriksizlik midir kötü niyetli olmadıklarını düşündüğüm arkadaşlarımızın bizi leri ziyadesiyle rencide ve mahcup ettiklerini bilmelerini buradan yazarak  bir nebze olsun  bilsinler istiyorum.

GÜDEF heyeti Gümüşhane’de yıllarca temsilci olarak görev yapan arkadaşımızı ve Kelkit temsilcisi olarak bizleri geleceklerinden haberdar etmedikleri gibi ziyaretlerine de dahil etmediler. Oysaki onlar yokken bizler kurmuş ve bu günlere taşımıştık temsil ettikleri kurumu, bir incindiğimiz konuda şudur GÜDEF’in bir yeri yoktu, biz yer edindik paylaşımlarına olacaktır. Arkadaşlar sizler işinde gücündeyken bizler GÜDEF’i Mecidiye köyde kurmuş devamında Eyüp ve Alaşehir’deki yerlerinde faaliyet yürüttüğünü unutarak yaptıkları talihsiz açıklamaya olacaktır.  Arkadaşlar Eyüp ‘te şimdi kiralanan yeri size temin eden ve tabelalarının ücretlerini ödeyen belediyeye bir teşekkür etseniz fena olmazdı sanırım.

Arkadaşlar her şeye bir bahane bulacaksınız , zaman dardı diyeceksiniz, ancak  üye sayısı  en fazla olan STK’ larımızdan  bir tanesi olan Kelkit, Şiran ve Köse ilçelerimize hizmet veren  Kelkit TSO’ yu neden   talep etmelerine rağmen ziyaret etmediniz?böylemi  birlikteliği sağlıyacaksınız?

Gümüşhane ticaret odasını ziyaret eden heyet aynı gün Gümüşhane STK sı olan esnaf odalar birliğini ziyarete gitmedi, şoförler odasına gitmedi. Yazımın devamı haftaya olacaktır sizin bahaneniz olan zaman dardı bu kadar yazabildim maksadımı aştımsa kusuruma bakmayın kalın sağlıcakla diyorum.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: GÜDEF, Heyeti, , Ziyaretleriyle, Sınıfta, Kaldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı