Haber Detayı
12 Haziran 2021 - Cumartesi 23:50 Bu haber 1195 kez okundu
 
Hacı Burhan Şahin parkı cıvıl cıvıl
Kelkit’in cumhuriyet mahallesi öğretmen evi sokak 'da önceki yıllarda yapımı tamamlanarak faaliyete geçen park ve çevresi aydınlatıldı.
KELKİT Haberi
Hacı Burhan Şahin parkı cıvıl cıvıl

Kelkit’in Cumhuriyet mahallesi öğretmen evi sokak 'da önceki yıllarda yapımı tamamlanarak faaliyete geçen park ve çevresi aydınlatıldı.

Park bölgesinin mezbahaneye yakın olması nedeniyle kurt ve yırtıcı hayvanların sıkça görüldüğü parkın çevresindeki karanlık noktalarında tedirginlik yaşadığını söyleyen mahalle sakinleri konuyu Kelkit Kaymakamı Aziz Onur Aydın ve Kelkit belediye başkanı Aziz          Nas beye bildirmeleri üzerine konuyu Çoruh aksa elektrik yetkilisi Hasan Erdoğan’a bildirmeleri üzerine harekete geçen Çoruh aksa elektrik, gazetemiz Gümüşhane Ekspres’in de sıkı takibi sonrası park aydınlatıldı.

 

Hacı Burhan Şahin parkı ve Çevresi aydınlatılınca mahalle sakini kadın ve çocukların yüzleri gülmeye başladı. Mahalle sakinlerinin buralarda huzur içerisinde vakit geçirmesi sağlanmış oldu. Mahalle halkı adına Gümüşhane Ekspres gazetesi olarak Kaymakam Aydın, Belediye Başkanı Nas, Elektrik kurumu yetkilisi          Erdoğan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Hacı, Burhan, Şahin, parkı, cıvıl, cıvıl,
Yorumlar
Haber Yazılımı