Haber Detayı
11 Eylül 2021 - Cumartesi 10:01 Bu haber 1032 kez okundu
 
Kelkit belediyesi tam hız
Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas’ın talimatları doğrultusunda fen işlerine bağlı ekipler çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar.
KELKİT Haberi
Kelkit belediyesi  tam hız

Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas’ın talimatları doğrultusunda fen işlerine bağlı ekipler çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar.

 

Fen işlerine bağlı ekipler “İlçede parkesiz ve asfaltsız cadde ve sokak bırakmayacakları gibi ilçede eskimiş ve kullanışsız olan parkların tamamını sıfırdan yapacaklarını belirten Başkan Nas, Belediye hizmetlerinin girmediği hiçbir cadde ve sokak kalmayacak hemşerilerimizden biraz sabır diliyoruz, hizmetlerimiz öncelik sırasına göre gerek yer altı gerekse yer üstünde suratla devam ediyor.

 

İlçe merkezindeki bazı sokak ve caddelerde kaldırım yoktur,  yollar harap şekilde, çakır, çukur buralarında yapımı için dört koldan ele aldık, inşallah çalışmalarımız planladığımız şekilde devam edecektir.

Kaldırım ve istinat duvarlarında önemli başarı kayıt ettik, çalışmalar tamamlandığında her yer pırıl pırıl olacaktır, İlçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum”  dedi.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Kelkit, belediyesi, , tam, hız, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı