Haber Detayı
05 Aralık 2020 - Cumartesi 18:16 Bu haber 10937 kez okundu
 
Köse Covit konusunda tek yürek oldu
Köse Kaymakam İbrahim Gültekin başkanlığında geniş katılımlı istişare toplantısı düzenlendi.
KÖSE Haberi
Köse Covit konusunda tek yürek oldu

Köse Kaymakam İbrahim Gültekin başkanlığında geniş katılımlı istişare toplantısı düzenlendi. İlk kez tüm siyasi parti başkanlarını bir araya getiren toplantı tarihe geçti.

Kaymakamlıkta düzenlenen toplantıya İlçe Belediye Başkanı Turgay Kesler, AK Parti İlçe Başkanı Şinasi Karaman, MHP İlçe Başkanı Şerafettin Kazancı, CHP İlçe Başkanı Dursun Ali Kesler, İYİ Parti İlçe Başkanı Kadri Kaya, Saadet Partisi İlçe Başkanı Yusuf Korkmaz, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Salih Meral ve Köse’nin Sesi Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Veysel Cebel katıldı.

İlk kez tüm siyasi parti başkanlarının bir araya geldiği toplantıda yeni tip koronavirüs hastalığı (Covid-19) salgını nedeniyle ilçede yapılacak tedbirler masaya yatırıldı.

Toplantıda birlik ve beraberlik içerisinde tüm sorunların aşılabileceği mesajını veren Köse Kaymakamı İbrahim Gültekin, ilçe hastanesinde Covid-19 testleri konusunda sıkıntı olmadığını belirterek, “Vatandaşlarımız ve kurum çalışanlarımız uyum içerisinde birbirlerini anlayışla karşılamalı. Biz maneviyatı yüksek bir milletiz. Devlet-millet el ele, kol kola olacağız. Kaymakam olarak tüm vatandaşlarımızın yanındayız. Makamımız 7 gün 24 saat açıktır. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Köse Belediye Başkanı Turgay Kesler de tüm imkanlarıyla vatandaşların, devletin yanında olduklarını belirterek, “İlçemizde böyle bir atmosfer ilk defa oldu. Bu vesile ile İlçe Kaymakamı sayın İbrahim Gültekin’e teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Köse, Covit, konusunda, tek, yürek, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı