Haber Detayı
27 Haziran 2021 - Pazar 16:18 Bu haber 6859 kez okundu
 
Torul Belediyesi’nden Yol Hamlesi
- Haberi
Torul Belediyesi’nden Yol Hamlesi

Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir’in talimatlarıyla  çalışmalarına  hız veren ekipler, durmak bilmiyor.
İlçeye bağlı Bahçecik Mahallesi’nde yıllardan bu yana devam eden yol sorununu çözmek için bir ay önce çalışmalara başlayan Torul Belediyesi ekipleri Bahçecik Mahallesi’nin 5 kilometrelik yolunu düzenleyerek stabilize çalışmalarını tamamladı.
Çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Torul’un sevilen  Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir, “Yaklaşık bir ayı aşkın süredir devam eden uğraşlarımız neticesinde Bahçecik Mahallemizde 5 km' lik yol stabilize çalışmalarımızı tamamlayarak mahalle halkımızın hizmetine sunduk. Bu süreçte büyük bir özveri ile çalışan Belediye ekiplerimiz, araçlar amirliğimiz, Fen İşleri Müdürlüğümüze ve diğer personelimize, İl Özel İdare ekiplerine ve makine desteğinde bulunan Gümüşhane Belediye Başkanımız Sayın Ercan Çimen beye, ilçe ve mahalle halkım adına teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

"SIRADA SOĞUKSU MAHALLEMİZ VAR"
Başkan Özdemir, “İnşallah sırada Soğuksu Mahallemizin yolu stabilize çalışması var. Kısa bir süre içerisinde 'Üretken Belediyecilik' anlayışıyla tüm mahallelerimize güzel hizmetler yapmaya ve ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz.” sözleriyle çalışmalarını tüm mahallelerde devam edeceğini belirtti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Torul, Belediyesi’nden, Yol, Hamlesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı